Program

Masarykovo nádraží a jeho okolí čeká v nejbližších letech velká proměna. Mělo by se stát nejenom důležitým pražským dopravním uzlem s napojením na letiště, ale především místem setkávání, kterým nebudou lidé pouze procházet, ale kvalitně zde trávit svůj čas a setkávat se kvůli práci i zábavě. Stane se místem, které propojí pro pěší přilehlé městské části od Florence po Žižkov. Místem, které navazuje na svou minulost a zároveň přináší novou dynamiku a možnosti využití. Cílem stránek Masaryčka spojuje je přinášet bližší informace a aktuality k přípravě návrhu rekonstrukce Masaryčky a přilehlého okolí, prezentovat pozvánky na akce a informace, jak je možné se zapojit do veřejné konzultace návrhu.

Masaryčka oznámila první nájemce

23.11.2022

První dvě patra obou budov nabídnou na ploše 4 700 m2 obchody, restaurace a další služby. 

Velmi očekávanou prodejnu umístěnou do dvou podlaží zlaté věže zde otevře iStyle, a to v novém formátu Apple Premium Partner.

Největším nájemcem se stane Fio Banka, která na Masaryčku přestěhuje svoji rozrůstající se centrálu. Kontrakt na 6 000 m2 se stal jedním z největších na pražském realitním trhu v letošním roce. 

Dalšími uživateli kanceláří se stanou např. BCG, Second Foundation, Veolia nebo Getberg. Sídlo společnosti přesune do horních pater své vlajkové lodi mezi administrativními budovami i společnost Penta.

Pilířem gastro koncepce Masaryčky se stanou dvě špičkové dvoupodlažní restaurace - L'Osteria a La Gare.zpět na seznam